BOLTI ELADÓ ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, segítséget nyújtani és aktív érdeklődést mutatsz az informatika iránt, illetve szívesen végzel számítástechnikával kapcsolatos feladatokat, akkor várunk számítástechnikai üzletünkben bolti eladói feladatok illetve internetszolgáltatói tevékenységünk ügyfélszolgálatával kapcsolatos teendők ellátására. A régebbi hagyományos koax kábelek helyett korszerű üvegszálas kábelek segítségével történő vezetékes adatátvitel.

Konkrét feladatok:
• a cég profiljába tartozó termékek és szolgáltatások magas szintű ismerete, meglévő és új ügyfelek részére tanácsadás, értékesítés
• az üzletben, illetve webshopunkban található árucikkekkel kapcsolatban teljes körű információnyújtás
• rendelések felvétele, visszaigazolása, szállítólevelek, számlák megírása integrált vállalatirányítási rendszerben
• szervizbe érkező készülékek átvétele, kezelése
• nyomtatás, szkennelés, fénymásolás
• telefonos ügyfélszolgálat és reklámció kezelése
• pénztárgép használat
• üzlet rendben tartása

Amit várunk:
• szakmai hozzáértés és tapasztalat
• számítástechnikai probléma megértése
• ügyfélközpontú gondolkodás, problémamegoldó képesség
• kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
• felelősségteljes, precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
• higgadtság, türelem, segítőkészség, udvariasság
• minimális angol nyelvtudás
• ápolt megjelenés
• erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
• alapszintű képszerkesztési gyakorlat
• ügyfélszolgálati tapasztalat

• motivációs levél
• fényképpel ellátott önéletrajz

Bérezés:megegyezés szerint

Munkavégzés helye:Dunaharaszti központ